درباره ما

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است و همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

سایت گواران در تابستان ۹۶ فعالیت خود را با هدف ارسال نان باکیفیت در شمال کشور،شهر لاهیجان آغاز کرده است،تا شرایطی را به منظور تسهیل در خرید نان شما بوجود آورد.

ارزش های گواران

مشتری،مشتری و مشتری

از ابتدا در گواران هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی گواران به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.

گواران یک تیم موفق است که از هر گونه خلاقیت و تلاشی برای بهتر شدنش استقبال می‌کند. 
هدف همه‌ی اعضای گواران رسیدن به رفاه بیشتر است و مهمترین ابزاری که از اون برای رسیدن به این هدف استفاده می‌کنیم، تلاش و اراده‌ی خستگی ناپذیر است.